Farské oznamy v týždni od 15. augusta do 21. augusta 2016

Dvadsiata nedeľa v cezročnom období

NANEBOVZATIE PANNY MÁRIE, slávnosť

Za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu

Za zdravie a Božiu pomoc pre manžela, dcéru a vnučku Karinku

Sv. Bernarda, opáta a učiteľa Cirkvi, spomienka

Dvadsiata prvá nedeľa

v cezročnom období

NANEBOVZATIE PANNY MÁRIE, slávnosť

+Ivan Vyletel

+syn Ján a brat Ján

Dvadsiata prvá nedeľa

v cezročnom období

+Elena Melagová dcéra Elena

·         V pondelok 15. augusta máme prikázaný sviatok Slávnosť Nanebovzatie Panny Márie.

·         RKC farnosť Dudince pozýva na autobusový pútnicky zájazd do Ríma a Assisi 9.10-13.10.2016 v cene 203€. Záujemcom budú bližšie informácie ešte poskytnuté.

·         V sobotu 3. septembra od 13.00 hod. na amfiteátri v Dudinciach vás spoločenstvo SION v spolupráci s farnosťou Terany a projektom GODZONE pozývajú na HONTFEST. Je to kresťanský festival zameraný na prinášanie atmosféry neba medzi ľudí - budovanie bratských vzťahov a velebenie Boha "celým telom". Festivalom chceme priniesť do povedomia ľudí v regióne Hont chválovú kultúru, ktorá, ako veríme, môže pomôcť k budovaniu zdravých medziľudských vzťahov, postavených na kresťanských princípoch, ako aj živej spolupráce medzi kresťanskými cirkvami a denomináciami. Bližšie informácie sú na nástenke a na  stránke www.hontfest.skKto by chcel finančne podporiť túto akciu, môže svoj milodar vložiť do označenej pokladničky vzadu v kostole.

·         Od štvrtka 18. augusta do soboty 27. augusta nebudem vo farnosti. V prípade potreby kňaza, obráťte sa prosím na pána farára do Dudiniec.