Farské oznamy v týždni od 2. mája do 8. mája 2016

+rodičia, starí rodičia, bratia Ján a Pavol

Siedma veľkonočná nedeľa

Za zdravie a Božiu pomoc pre manželov pri 50. výročí manželstva

·         Na budúcu nedeľu bude zbierka na katolícke masmédiá.

·         Dnes popoludní o 15.00 hod. bude v kostole v Teranoch pobožnosť pred vyloženou Sviatosťou Oltárnou spojená s modlitbou Korunky k Božiemu milosrdenstvu.

·         Pondelok, utorok a streda sú prosebné dni, počas ktorých prosíme za úrodu. Formulár sv. omše V čase sejby budeme mať v pondelok v Teranoch.

·         Vo štvrtok je prikázaný sviatok Nanebovstúpenie Pána.

·         Tento týždeň máme prvý piatok v mesiaci. Spovedať budem pred každou sv. omšou. V kostole v Šipiciach bude sv. omša v piatok o 16.15 hod. a v Teranoch v piatok o 18.00 hod spojená s prvopiatkovou pobožnosťou.

·         V piatok po sv. omši o 19.00 hod. bude vo fare stretnutie Farskej pastoračnej rady a Farskej ekonomickej rady.

·         Od utorka 17. mája do nedele 22. mája bude v našej farnosti prebiehať obnova misií, ktorú budú konať pátri redemptoristi.

·         Veriaci farnosti Hontianske Trsťany budú v sobotu, 7. mája, putovať s Rádiom Lumen do Krakova a majú voľných 14 miest v autobuse. Kto by mal záujem, môže sa k nim pridať. Autobus bude odchádzať z Hontianskych Moraviec spred katolíckeho kostola o 2:00 hod. rannej. Cena za cestu bude cca 16 € + poistenie. Predpokladaný návrat o 23:00 hod. Zoberte si so sebou spevníky JKS, vhodne sa oblečte, nezabudnite na stravu a pitný režim. Pri prihlasovaní je potrebné okrem mena a priezviska uviesť aj vaše rodné číslo a adresu, kvôli poisteniu.