Farské oznamy v týždni od 21. mája do 27. mája 2018

Sv. Filipa Neriho, kňaza, spomienka

NAJSVÄTEJŠEJ TROJICE, slávnosť

+Juraj Daniš

Za zdravie a Božiu pomoc rodine

Nášho Pána Ježiša Krista, najvyššieho a večného kňaza,sviatok

NAJSVÄTEJŠEJ TROJICE, slávnosť

+matka Anna

·         Veriaci, ktorý sa zúčastnil na slávnosť Zoslania Ducha Svätého na verejnom speve alebo recitovaní hymnu k Duchu Svätému, môže za zvyčajných podmienok získať úplné odpustky.

·         Dnešnou slávnosťou sa končí veľkonočné obdobie a od zajtra pokračuje Obdobie cez rok. Opäť sa modlíme modlitbu Anjel Pána.

·         V rámci duchovnej prípravy na 10. výročie vzniku našej farnosti putuje po rodinách obraz Preblahoslavenej Panny Márie Guadalupskej. V každej rodine, ktorá bude chcieť tento obraz prijať, zostane deväť dní, počas ktorých sa môžete pomodliť deviatnik.

·         Srdečne Vás pozývame na hudobný gospelový Festival Lumen, ktorý za uskutoční v Trnave 15. – 16.júna. Pozývame zvlášť mladých, pre ktorých sme pripravili bohatý hudobný a duchovný program. Na Festivale Lumen vystúpia otec Marián Kuffa, Simona Martausová, kapela LZ7 a množstvo iných...Sme presvedčení, že to pre vás bude čas hlbokého stretnutia sa s Kristom a s priateľmi. Bližšie informácie ako aj program nájdete na stránke: www.festivallumen.sk