Farské oznamy v týždni od 25. novembra do 1. decembra 2019

+otec Ján Fiľo, 30. výr.

+rodiny Vicianová a Krajčíková

Sv. Ondreja, apoštola, sviatok

Za zdravie, Božiu pomoc, dary Ducha Svätého a vytrvalosť pre syna Bonaventúru Mateja pri reh. sľuboch

Prvá adventná nedeľa

+Mária Pavlendová

+Ondrej Gnébus a rodina

Novomanželia Rondíkovci

Prvá adventná nedeľa

+Mária Janeková

·         Na budúcu nedeľu je jesenná zbierka na charitu.

·         Na budúcu nedeľu začína Adventné obdobie. Pri svätých omšiach budú požehnané adventné vence. Kto chce, môže si priniesť vlastný adventný veniec alebo len sviece na požehnanie.

·         Dnes sa bude po sv. omšiach konať pred vyloženou Sviatosťou Oltárnou obnova zasvätenia ľudského pokolenia Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu. Kto sa zúčastní na verejnom recitovaní modlitbyJežišu, Vykupiteľ ľudského pokolenia určenej na túto slávnosť, môže získať za obvyklých podmienokúplné odpustky.

·         Od piatku do nedele bude v Dudinciach prebiehať duchovná obnova, ktorú bude viesť vdp. Emil Gallo. Počas obnovy v piatok a v sobotu budú sv. omše o 16:00. Program si môžete prečítať na nástenke.

·         V nedeľu bude v kostole v Dudinciach ekumenický adventný koncert Veroniky Rabada, ktorý bude doprevádzaný hovoreným slovom herca a recitátora Jozefa Šimonoviča. Vstupné je dobrovoľné, srdečne pozývame.

·         Dňa 30. novembra si v našej farnosti vyslúžia sviatosť manželstva Anna Baculíková, ktorá pochádza z farnosti Terany a Peter Rondík, ktorý pochádza z farnosti Krupina. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na našom farskom úrade. Zároveň odporúčame týchto snúbencov do vašich modlitieb.