Farské oznamy v týždni od 5. novembra do 11. novembra 2018

Tridsiata prvá nedeľa v cezročnom období

Za zosnulých vo vojne

Za zosnulých priateľov

Výročie posviacky Lateránskej baziliky, sviatok

Sv. Leva Veľkého, pápeža a učiteľa Cirkvi, spomienka

Tridsiata druhá nedeľa

v cezročnom období

+Agnesa Krajčíková

Za zavraždených

Za tých, čo zosnuli v mladom veku

Tridsiata druhá nedeľa

v cezročnom období

+Milan, 1. výr.

·         Dnes bude v kostole v Teranoch o 15.30 hod. vyložená Sviatosť Oltárna na pobožnosť na prvú nedeľu v mesiaci spojená s korunkou k Božiemu milosrdenstvu.

·         Dnes popoludní od 16.00 hod. pozývame všetkých do fary na deň spoločenstva Sion.

·         Veriaci, ktorý nábožne navštívi cintorína aspoň mysľou sa pomodlí za zosnulých, môže získať odpustky, ktoré sa môžu privlastniť iba dušiam v očistci, raz denne od 1. novembra do 8. novembra. Treba splniť aj ďalšie podmienky. Jedna sv. spoveď však stačí na všetky odpustky.

·         Dňa 9. novembra si vo farnosti Svätý Anton vyslúžia sviatosť manželstva Martin Klimo, ktorý pochádza z farnosti Terany a Kristína Pribišová, ktorá pochádza z farnosti Bratislava-Rača.  Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na našom farskom úrade. Zároveň odporúčame týchto snúbencov do vašich modlitieb.

farsk ý administrátor