Farské oznamy v týždni od 8. augusta do 14. augusta 2016

Devätnásta nedeľa v cezročnom období

Sv. Dominika, kňaza, spomienka

Sv. Terézie Benedikty z Kríža (Edity Steinovej), panny a mučenice, patrónky Európy, sviatok

Sv. Vavrinca, diakona a mučeníka,sviatok

Za zdravie a Božiu pomoc pre Štefana a Zlatku a ich matky

+Magdaléna Krajčíková

+Cecília Hucovciová

Dvadsiata nedeľa

v cezročnom období

Sv. Kláry, panny, spomienka

Za šťastný pôrod

Dvadsiata nedeľa

v cezročnom období

Za zdravie a Božiu pomoc pre Marcelku

·         Dnes bude v kostole v Teranoch o 15.00 hod. vyložená Sviatosť Oltárna na pobožnosť na prvú nedeľu v mesiaci spojená s korunkou k Božiemu milosrdenstvu.

·         RKC farnosť Dudince pozýva na autobusový pútnicky zájazd do Ríma a Assisi 9.10-13.10.2016 v cene 203€. Záujemcom budú bližšie informácie ešte poskytnuté.

·         V sobotu 13. augusta o 20.00 hod. pozývame na stretnutie spoločenstva SION na faru v Teranoch.

·         V sobotu 3. septembra od 13.00 hod. na amfiteátri v Dudinciach vás spoločenstvo SION v spolupráci s farnosťou Terany a projektom GODZONE pozývajú na HONTFEST. Je to kresťanský festival zameraný na prinášanie atmosféry neba medzi ľudí - budovanie bratských vzťahov a velebenie Boha "celým telom". Festivalom chceme priniesť do povedomia ľudí v regióne Hont chválovú kultúru, ktorá, ako veríme, môže pomôcť k budovaniu zdravých medziľudských vzťahov, postavených na kresťanských princípoch, ako aj živej spolupráce medzi kresťanskými cirkvami a denomináciami. Bližšie informácie sú na nástenke a na  stránke www.hontfest.skKto by chcel finančne podporiť túto akciu, môže svoj milodar vložiť do označenej pokladničky vzadu v kostole.