Info e-mailom / SMS-kou

Info e-mailom / SMS-kou

Ak chceš dostávať informácie o stretnutiach nášho spoločenstva (prípadne iné dôležité info) prostredníctvom e-mailu, alebo SMS správou, tak sa zaregistruj.

(údaje nebudú zverejnené)

Tvoje meno / prezývka

E-mailová adresa na ktorej si zastihnuteľný(á)

Telefónne číslo pre poslanie SMS správy

Poď s nami na GODZONE TOUR 2016

QR kód - naskenuj do mobilu a získaš link na registračný formulárAj tento rok sa uskutoční vrámci týždňa cirkvi pre mládež (14. - 20. novembra 2016) GODZONE TOUR. Veríme, že Boh túži vidieť ako rastie generácia, ktorej ide o Božie kráľovstvo (KIOBK) a túži túto generáciu posunúť na nový level a práve preto v novembri opäť navštívi Godzone tím päť miest na Slovensku a jedno v Českej republike.

Na GODZONE TOUR do Banskej Bystrice (štvrtok 17. novembra - štátny sviatok) sa môžeš dostať špeciálnym tour busom!

Autobus bude vychádzať zo Šiah a odvezie ťa až ku zimnému štadiónu v  B. Bystrici, kde sa bude GODZONE TOUR konať (po skončení tour pôjde samozrejme aj späť do Šiah). Cena za autobus je symbolická: 2€ (a GODZONE TOUR je zadarmo!).

Ak chceš ísť na GODZONE TOUR s nami špeciálnym busom (alebo o tom uvažuješ), zaregistruj sa cez formulár, ktorý sme pripravili: goo.gl/A1pWDW, aby sme Ti mohli poslať podrobnejšie informácie a v pravý čas ťa kontaktovať.

Používaš Facebook?  Tak sa pridaj do udalosti, ktorú sme na tento účel vytvorili - tam budeme priebežne zverejňovať informácie.

Chceš vedieť viac info o Godzone tour?  Pozri teda web: tour.godzone.sk, alebo facebook: facebook.com/godzonesk

Poď snami na Nový level! Poď zažiť niečo na čo možno nezabudneš celý život!


Stále váhaš, nevieš sa rozhodnúť? Možno Ti pomôže zostrih z minulého tour:

 

Tento rok však ideme na NOVÝ LEVEL:

Tak už neváhaj a ZAREGISTRUJ SA! :)

Umiestnenie

48° 44' 2.1768" N, 19° 9' 19.0656" E